Hakkımızda

“Türk Lokumu” 15. yüzyılda Anadolu’da üretilmeye ve tüketilmeye başlanan 17. Yüzyıldan sonra yaygınlaşmış kültürümüzün parçası haline gelerek ve tatlı severlerin vazgeçilmezi olmuş, geleneksel bir lezzet haline gelmiştir.

Alışılmış lokum algısını değiştiriyoruz Lokum üretiminde eski bir geçmişe sahip olmamızla birlikte yenilikçi bir üretim yapımızın yanı sıra sürekli kendimizi geliştirmek suretiyle tüketicilerimize geleneksel lezzetlerin dışında alışıla gelen lokum algısını ortadan kaldıracak yeni ve enfes lezzetler üreterek  tüketicilerimize sunmaktayız.

En iyiyi, en iyilerle, en iyi şekilde sunuyoruz Titiz ve hijyen tutkunu ekibimiz, gelişmiş üretim hattımız ve dünyanın en kaliteli ve doğal hammaddeleri, farklı kategoride geniş ürün yelpazemizle lezzet tutkunlarına en iyiyi sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Türkiye’nin butik lokumcusuyuz Türkiye’nin dört bir yanına enfes lezzetlerimizi ulaştırıyor, lezzet noktalarımızı her geçen gün arttırarak lider konuma gelmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Yükleniyor...